Vaillant Vck Modeli Arızaları

Merhabalar, Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinin başında gelmektedir. Yine Bakırköy ilk doğalgaz gelen ilçeler arasındadır. İlk kombilerin kullanımına başlanan bu ilçede vaillant kombiler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bunlar göz önüne alındığında bölgede bulunan kombiler eskimiş vaillant’ın Vck modeli cihazlarıdır. Bu cihazlar 17-18 yıldan aşağı değildir. Bir çok kullanıcı kombisini yenisi ile değiştirse de Bakırköy de halen çok fazla vaillant vck modeli kombilerin kullanıldığını görüyoruz.

Uzun yıllardır kullanıcısına hizmet eden vaillant vck kombiler doğal olarak zaman, zaman arıza yapmaktadır. Bunun en başında üç yollu blog arızası gelmektedir.  Bu arıza oluştuğunda kalorifer hattı çalışırken sıcak su çalışmıyor olarak belirir.

Vck üç yollu arızaları hakkında yazılan en geniş anlatımla vaillant vck arızaları makaleyi  okumanızı öneririm.

Peki vaillant kombinin vck modeli olduğunu nasıl anlarız. Aşağıdaki resimde görülen gibi ise kombiniz vaillant vck modelidir.

vaillant-vck

Vaillant özel servisi olarak yetkili değil etkili bir servis olduğumuzu belirterek bize her daim ulaşarak cihazlarınız hakkında sorularınızı ister buradan isterseniz telefon da sorunuz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir