Vaillant Vck Modeli Arızaları

Merhabalar, Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinin başında gelmektedir. Yine Bakırköy ilk doğalgaz gelen ilçeler arasındadır. İlk kombilerin kullanımına başlanan bu ilçede vaillant kombiler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bunlar göz önüne alındığında bölgede bulunan kombiler eskimiş vaillant’ın Vck modeli cihazlarıdır. Bu cihazlar 17-18 yıldan aşağı değildir. Bir çok kullanıcı kombisini yenisi ile değiştirse de Bakırköy de halen çok fazla vaillant vck modeli kombilerin kullanıldığını görüyoruz.

Uzun yıllardır kullanıcısına hizmet eden vaillant vck kombiler doğal olarak zaman, zaman arıza yapmaktadır. Bunun en başında üç yollu blog arızası gelmektedir.  Bu arıza oluştuğunda kalorifer hattı çalışırken sıcak su çalışmıyor olarak belirir.

Vck üç yollu arızaları hakkında yazılan en geniş anlatımla vaillant vck arızaları makaleyi  okumanızı öneririm.

Peki vaillant kombinin vck modeli olduğunu nasıl anlarız. Aşağıdaki resimde görülen gibi ise kombiniz vaillant vck modelidir.

vaillant-vck

Vaillant özel servisi olarak yetkili değil etkili bir servis olduğumuzu belirterek bize her daim ulaşarak cihazlarınız hakkında sorularınızı ister buradan isterseniz telefon da sorunuz.

 

 

Bakırköy Vaillant Teknik ve Garantili Kombi Servis

Bakırköy de ikamet etmekteyim. Vaillant kombiyi alalı yaklaşık iki yıl oldu. Daha önce başka bir kombi markası kullanmaktaydım. Tabi o zaman kiracıydım ve kendi evim değildi. Şimdi kendi evimde vaillant tercih edenlerdenim. Ama yetkili servisler garanti boyunca bakıma geldiler. Altı ayda bir yaptırdım. Henüz hiç arıza gibi bir problemim olmadı. Ancak bu yetkili servisleri bakıma bile seslediğimden bir ay sonra geldiler. Benim kombim şimdi arızalandı farzedelim, bu yetkili servisleri bu kadar uzun, belki de günlerce bekleyecek miyiz?

Kış vakti arızalandı diyelim,  o zaman bir hafta ya da bir 15 gün servisi beklediğimi düşünüyorum da ben bunu asla kabul edemem.

Vaillant kullanan bir kaç ahbabım ile bu, yetkili mevzusunu bir kaç kez tartıştık. Ahbablarım, özel servislerin hem hızlı hem de garantili ve güvenilir çalıştıklarını söylediler. Bu konuda da bu teknik ve garantili çalışan bu firmayı tavsiye ettiler. Ben de aradım ve sistemlerini sorguladım, inanılmaz bir kadro ve güven veren prosedürleri var. Şimdiden beni aydınlatıkları için teşekkür ederim.

 

 

Vaillant Kombi Ayrıcalığı

Ben bir vaillant müşterisi olarak uzun yıllardır bu ilçede ikamet etmekteyim. Vaillant kombiyle tanışmam da 8 yıl önce oldu. Daha önceki kombimin markası farklıydı ve bizi hep uğraştıran bir kombiydi. Daha önce ki  kombimi tamı tamına üç yıl kullanabildim. Üç yılın sonunda kombi tamamıyla çöp haline geldi. Bu da beni ve ailemi çok üzdü ve bir kış sıkıntıya soktu. O kış yeni bir kombi arayıp, montaj gibi şeylerle uğraşmam beni maddiyattan daha fazla yorarak strese soktu.

Sonrasında ikinci kombimi almadan öncede bayağı bir araştırdım ve kullanıcıların yorumları doğrultusunda bu markayı tercih ettim. Tercihimi çok doğru kullanabilmişim. Çünkü bu kombiyi taktırdığımdan beri sorunsuz kullanıyorum. Bakım için de bakırköy vaillant servisimden yardım istiyorum. Ben kombime iyi bakıyorum o da beni sorunsuz, kusursuz ısıtmaya devam ediyor.

Şanslıyım ve ayrıcalıklıyım ki, vaillat kombiyi satın alıp, evime taktırmışım. Yine şanslıyım ki vaillant’ın servis ağı oldukça geniş. Size düşen sadece iyi bir teknik servis seçiminde bulunmanız.

Not: Bu içerik müşterilerimizden gelen içeriklerden sadece birisidir. Firma olarak böyle sizlerden gelen güzel makaleleri zaman, zaman web sayfalarımızdan yayınlıyoruz. Biz Bakırköy vaillant servisi adına yakışır hizmet için 7/24 taleplerinize cevap vermekteyiz.

Vaillant Kombi Servisi

Beyaz eşyaların kullanılması evlerde sürekli işlerin azalmasına yol açacaktır. Kullandığınız beyaz eşyaların her zaman farklılık göstermesi normal olarak adlandırılabilir. Sizler, çeşitli zamanlarda kullandığınız beyaz eşyalarınızdan memnunsanız uzun yıllar kullanabileceğinizi belirtmek isteriz. Bizlerde, sizler için her zaman hizmetlerimizi sürdürerek herhangi bir arıza durumunda destek vermek isteriz. Kombi kullanıcıları günümüzde hızla artış gösteriyor. Kullanıcı sayıları her geçen gün artan kombi ürünlerinin markası da farklılık göstermektedir. Vaillant markasının sahip olduğu kalite, dayanıklılık ve güven ile her zaman kombilerinizi en iyi şekilde kullanabilir, onlardan destek alabilirsiniz. Vaillant kombi servisi ürünlerinde sizlere sunduğu kaliteyi aynı zamanda servis ekiplerinde de sunuyor. Bizler sizlere herhangi bir arıza durumunda hemen yardım edeceğiz ve kombilerinizden verim almanızı sağlayacağız.

Kombilerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması ürünler için çok müsaittir. Bakım, onarım, parça, sık kullanım, yanlış kullanım gibi nedenlerden ürünler arızalanabilir. Vaillant Kombi Servisi ile her zaman bizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeleri alabilir, herhangi bir günde yardım için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Sizlere yönlendirilen servis arızanın nedeni bilinmiyorsa hemen arıza tespiti yaparak gerekli sorunları size aktaracaktır. Sizlerde hemen onay verirseniz müdahale başlar bu durumda ürünlerinize en kısa sürede ulaşmış olursunuz. Bizler, sizler için her zaman servislerimizi geliştirmeye gayret göstermekteyiz. Bu durumda çalışmalarımıza göz atarak işlerimizdeki kaliteyi gözle görebilirsiniz. Servis elemanlarımızın tecrübeli, deneyimli ve profesyonel olması ürünlerinizde her zaman üst seviye kaliteye ulaşmanızı sağlıyor. Bu durumda tercih ettiğiniz servisin doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Servisimizde temel ilkelerimiz arasında bulunan hızlı teslimat ile her zaman en kısa sürede ürünlerinize ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizin sizler için önemli olduğunu tarafımızca bildiğimiz için kısa süreli teslimat ile sizlere destek olmaya çalışmaktayız.

Kombi servislerinde birden çok kişiler görev alabilir. Tercihlerinizi doğru yaptığınızdan emin olarak Vaillant Servisi ile doğru yolda ilerleyebilirsiniz. Servis elemanlarımız ile her zaman sizlere yardımcı olmak için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Bu durumda sizlerde bizleri sürekli tercih edebilir, dilediğiniz zaman destek almak için başvuru yapabilirsiniz. Kısa sürede ulaşım için internet adresimizden numaralarımızı almanız mümkündür.