Bakırköy Vaillant Teknik ve Garantili Kombi Servis

Bakırköy de ikamet etmekteyim. Vaillant kombiyi alalı yaklaşık iki yıl oldu. Daha önce başka bir kombi markası kullanmaktaydım. Tabi o zaman kiracıydım ve kendi evim değildi. Şimdi kendi evimde vaillant tercih edenlerdenim. Ama yetkili servisler garanti boyunca bakıma geldiler. Altı ayda bir yaptırdım. Henüz hiç arıza gibi bir problemim olmadı. Ancak bu yetkili servisleri bakıma bile seslediğimden bir ay sonra geldiler. Benim kombim şimdi arızalandı farzedelim, bu yetkili servisleri bu kadar uzun, belki de günlerce bekleyecek miyiz?

Kış vakti arızalandı diyelim,  o zaman bir hafta ya da bir 15 gün servisi beklediğimi düşünüyorum da ben bunu asla kabul edemem.

Vaillant kullanan bir kaç ahbabım ile bu, yetkili mevzusunu bir kaç kez tartıştık. Ahbablarım, özel servislerin hem hızlı hem de garantili ve güvenilir çalıştıklarını söylediler. Bu konuda da bu teknik ve garantili çalışan bu firmayı tavsiye ettiler. Ben de aradım ve sistemlerini sorguladım, inanılmaz bir kadro ve güven veren prosedürleri var. Şimdiden beni aydınlatıkları için teşekkür ederim.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir